Značky interiérových dveří a kování

O firmě Sapeli

SAPELI je největším a historicky také nejstarším výrobcem dveří v Česku. Naše úspěchy jsou postaveny na špičkovém designu a precizní kvalitě bez jakýchkoli kompromisů.

Vyrábíme dveře, na něž se zákazníci mohou spolehnout a které se stanou ozdobou každého interiéru. Výběr je prakticky neomezený, nabízíme desítky možných kombinací materiálu dveří, povrchové úpravy, dekoru, prosklení či kování.

www.sapeli.cz

Skleněné dveře Sapglass

Skleněné dveře Sapglass - to je moderní design, kvalita a bezpečnost - toto všechno jsou charakteristické znaky celoskleněných dveří. Ve všech svých provedeních se stanou přesvědčivým prvkem vašich bytových interiérů, kanceláří, obchodů a dalších objektů. Na plochá skla lze navíc aplikovat vzor pískováním, laserem, gravírováním a digitálním tiskem, což celoskleněným dveřím propůjčí unikátní a designově velmi atraktivní vzhled.

U velkých skleněných ploch, obzvláště pak u celoskleněných dveří, hraje důležitou roli bezpečnost. Proto jsou naše skla tvrzená, s vysokou mírou odolnosti proti nárazu a v případě rozbití skla tak nehrozí poranění ostrými střepinami. 

Více o Sapglass najdete v sekci Ke stažení.